Kolory jesieni - płaszczyki dla dziewczynek

17.10.2022

Ta feria barw chcąc nie chcąc dostarcza nam wiele pomysłów???? a spacer po lesie  to dodatkowa dawka doznań wśród opadłych, suchych liści. Jesień to czas wyciszenia, odpoczynku po intensywnym okresie. To czas, w którym możemy trochę zwolnić i przeznaczyć wolne chwile na równie ważne sprawy. Oprócz naszych ukochanych córek, które macie okazje oglądać na naszych zdjęciach, mamy także innych amatorów jesiennych wypraw.

 

Nasi czworonożni  przyjaciele - bo o nich mowa, kochają gonitwy w liściach i aport znalezionych patyków. Na takie leśne wyprawy nie ma opcji wybrać się w samotności. Futrzaki nie muszą się martwić o ubiór, ale my już tak. Rozpiera nas duma, kiedy widzimy roześmiane twarze naszych pociech. Dziewczyny pędzą na hobby horsach otulone w wełniane swetry naszej Marki. Ach jaki to był dobry pomysł z tymi płaszczykami. Naturalna wełna to strzał w dziesiątkę.  Ciepło i miło.  Przy skokach i innych wygibasach przecież się nie spocą,  bo wełna odprowadzi nadmiar ciepła. Z naturą  jeszcze nikt nie wygrał. Fajnie, że szyja i plecy są okryte. Wiatr nie ma szans tam zaszaleć.

 

Mnogość wielkich guzików z kokosa daje możliwości zapięcia się „od stóp do głów” lub tylko złapania na jeden guzik by sweter został na miejscu podczas harców. Nasze panny, jak za pewne większość nastolatek, mają swoje zdanie i są bardzo krytyczne wobec tego co proponujemy im w kwestii stroju. Dzielą się z nami uwagami, nanoszą poprawki w projektach. Dobrze wiedzą, ze jak coś nie zagra to nie my a one będą to nosiły, więc dbają o każdy szczegół  ????O dziwo przy płaszczykach zero dyskusji. Swetry kochają obie. Każda ma swój ulubiony kolor, a jest w czym wybierać . Cieszymy się, że możemy sprostać wymaganiom nie tylko naszych córek ale i Waszych. Mnogość kolorów, w jakich występuje wełna z jakiej tworzymy swetry, nie ogranicza i Waszych wyborów. Granat, różowy a może rudy? Proszę bardzo. To w końcu ma być ukochany sweter w garderobie Twojej córki.

 

Tej jesieni modna jest musztardowa żółć – jak spadające liście . Bordo, pomarańcz, jak to??? A tak, masz rację. Te kolory są stale modne, tak jak modna jest ręczna robota. Każdy sweter dzięki temu jest tym jedynym niepowtarzalnym.  I tym sposobem nawet w lesie można się poczuć jak na wybiegu. Każdy spacer w końcu się kończy, ale przygoda ze swetrem może trwać. Fajne jest ukryć się w ulubionym płaszczyku i z kubkiem gorącej czekolady. Małe Gwiazdy nie liczą kalorii to i czekolada lepiej smakuje. Jaki kolor czekolady? Tu już musicie poradzić sobie sami, ale obiecujemy doradzić w kwestii sweterków.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl